The Voice Senior. Program zrobił ogromną furorę!

0

The Voice Senior to najnowszy pomysł producentów stacji TVP. Jak się okazuje program odniósł niebywały sukces. W porównaniu do poprzednich, klasycznych edycji The Voice i jednej wersji Junior oglądalność była naprawdę spora.

Pierwsza edycja dedykowana seniorom właśnie niedawno się zakończyła. W tej wersji program bardzo szybko dobiegł końca. To ze względu na to, iż jego etapy były bardzo skrócone. Sam etap blindów, z którego program jest najbardziej znany miał tylko 4 odcinki. Zwyciężczyniami 1. edycji programu zostały siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak.

The Voice Senior

The Voice Senior – ogromny sukces TVP

Jak wspomnieliśmy program okazał się być ogromnym sukcesem stacji TVP. Jego oglądalność sięgała średnio aż 2,5 mln. Polacy wręcz pokochali uczestników tej edycji. O tym, że telewizyjne show miało zadatki na odniesienie dużego sukcesu świadczył fakt, iż przyciągnął on mnóstwo widzów będących fanami programu „Sanatorium Miłości”.

Co więcej TVP zadbało o to aby w jury zasiadły najbardziej popularne gwiazdy, z odpowiednim doświadczeniem. Warto również wspomnieć o ulubieńcach publiczności – prowadzących. W te role wcielili się Marta Manowska – prowadząca równie popularny program „Rolnik szuka żony” – oraz Tomasz Kammel. A więc, skoro TVP ma już na koncie tak spory sukces zapewne niekoniecznie będzie chciało z niego zrezygnować. Możemy się pokusić o stwierdzenie, iż widzowie doczekają się kolejnej edycji.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler zaskakuje kolejną metamorfozą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here