„Polityka to nie teatr, nie cyrk”. Hołownia przedstawia swoje hasła wyborcze

0

Szymon Hołownia, jeden z kandydatów na stanowisko prezydenta RP przedstawił swoje hasła wyborcze. Będą to 4 podstawowe hasła, które będą towarzyszyć jego kampanii wyborczej. „Polityka to nie teatr, nie cyrk” – mówi.

Jak do tej pory Szymon Hołownia nie znajdował się na liście faworytów, jeśli chodzi o wybory prezydenckie 2020. Plan na wejście do polityki jako osoba z nią wcześniej nie związana i hasło „nowa twarz, dajmy mu szansę” nie do końca ma szansę się sprawdzić. Mimo, że prawdopodobieństwo na wygraną zdaniem wielu Polaków jest niskie, wszystko okaże się jednak dopiero po wyborach. Przypomnijmy, że Hołownia niedawno odszedł z programu stacji TVN „Mam Talent”, który przez lata prowadził wraz z Marcinem Prokopem.

Wybory prezydenckie odbędą się w Polsce 10 maja 2020 roku. Ewentualna II tura odbędzie się dwa tygodnie później, 24 maja.

ZOBACZ TEŻ: Szymon Hołownia silną konkurencją w wyborach prezydenckich 2020?

Szymon Hołownia o swoim planie

„Mamy tylko 5 lat, a roboty do zrobienia na 20 albo i lepiej. Proszę, chodźcie nie za mną, a ze mną. Z gniewu i niezgody zawsze musi obudzić się konstruktywne działanie. Gniew sam w sobie i powiedzenie „dość” nie wystarcza. Trzeba natychmiast, wszystkie ręce na pokład, wziąć się do roboty, ogarnąć nasze państwo.” – mówił Szymon Hołownia.

„Cztery hasła to moje zobowiązanie, które dziś podejmuję. Zrobię wszystko, żeby razem z wami przez te 5 lat prezydenckiej kadencji ich przestrzegać” – tłumaczy kandydat na prezydenta. O jakich hasłach mówił Hołownia?  „Prezydent różnych Polaków”, „Dość partyjniactwa”, „Pokolenia, nie kadencja” oraz „Kościół i władza na swoje miejsce”. Czy je spełni? Trudno powiedzieć czy w ogóle się dowiemy.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Jackowski powiedział, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?

DZISIAJ GRZEJE:
Kobieta odebrała na poczcie zaadresowaną do niej przesyłkę. Gdy paczka została otwarta od razu zadzwoniła na policję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here