Instagram: Stand-uperzy wymownie komentują wybory 2020

0
Instagram

Wybory 2020 stały się – obok koronawirusa i kryzysu gospodarczego – tematem numer jeden w Polsce. Głosów przeciw jest coraz więcej. Dodatkowo do dyskusji włącza się coraz więcej znanych Polakom gwiazd.

Wydawać by się mogło, że w tej chwili nie słyszymy już żadnych pozytywnych opinii na temat decyzji podejmowanych przez partię rządzącą. Wręcz przeciwnie, internauci nie przebierają w słowach i nie szczędzą ostrej krytyki. Co więcej dołączają się do nich i sławne osoby. Ostatnio sprzeciw wyraziła restauratorka Magda Gessler, a także aktor Maciej Stuhr. Atmosferę podkręcają i stand-uperzy. A na deser tworzone przez Polaków wydarzenia na Facebooku pod tytułem „Nie idę na wybory!”.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda o wyborach: PiS nie zmienia zdania

INSTAGRAM: stand-uperzy komentują wybory 2020

Chodzi tu nie tyle o komentarz, ale wymowny mem. Ten ukazał się na profilu znanego w Polsce aktora jak i stand-upera Rafała Rutkowskiego. Jemu towarzyszył ostatnimi czasy lider polskiego stand-upu – Rafał Pacześ. Oczywiście sposób w jaki przekazali oni fanom swoje zdanie na temat tegorocznych jest dla nich dość charakterystyczny. Humor to najlepsza broń komików.

I będziesz miał w dupie wybory😎 – skwitował stand-uper Kacper Ruciński w komentarzu pod wpisem.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr o wyborach: niech nam dadzą święty spokój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here