Sławomir nie zagra na tegorocznym Sylwestrze?

0

Sławomir, a właściwie Sławomir Zapała to przede wszystkim aktor, ale i piosenkarz. Zasłynął w Polsce głównie piosenką ”Miłość w Zakopanem” wydaną 2017 roku. Pomimo, że utwór jest discopolowy i niezbyt przez to ambitny zdobył on podwójną diamentową płytę. To już spory sukces.

Wspomnieliśmy, że Sławomir jest aktorem. Co więcej jest on zawodowym aktorem i ma w tym kierunku wykształcenie. Gra zarówno w serialach jak i filmach. Ostatnim filmem z jego udziałem była 3. część ”Listów do M”. Jeśli chodzi o życie prywatne muzyk związany jest z Magdaleną Kajrowicz, która towarzyszy mężowi także na scenie.

Sylwester 2019 – Sławomir

W zeszłym roku Sławomir przyjął na Sylwestra dwie oferty występu. Zarówno od stacji Polsat w Chorzowie jak i od stacji TVP w Zakopanem. Plan imprezy był tak skonstruowany, aby gwiazdor miał czas na dojazd z jednego wydarzenia na drugie.

Jak powiedziała w wywiadzie żona Sławomira w tym roku zrezygnowali oni z oferty sylwestrowego występu ze stacją TVP. Wynika to między innymi z tego, że stacja Polsat złożyła swoją propozycję jako pierwsza. Kajrowicz dodała również, że doświadczenia z ubiegłego roku nauczyły ich, iż dwa występy jednego wieczoru to jednak zbyt duże wyzwanie pod względem logistycznym.

ZOBACZ TEŻ: Instagram. Gdzie Martyna Wojciechowska spędza święta?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here