Ryszard Kalisz na Twitterze. Ten komentarz nie należał do typowych

0

Ryszard Kalisz dodał na swoim oficjalnym profilu wpis kierowany do wszystkich Polaków. W odpowiedzi dostał sporo pozytywnych komentarzy. Jednak jeden z komentarzy był szczególny.

Wpis dotyczył zbliżających się świąt, ale i sytuacji w jakiej obecnie zalazła się cała Polska. Miał on wydźwięk zdecydowanie pozytywny. Co więcej zawierał konkretny apel polityka. Z racji tego, że Kalisz ma swoją grupę odbiorców, i to dosyć sporą – na samym Twitterze obserwuje go 338,5 tys. osób – jego wpis był licznie komentowany. Jednak jeden z komentarzy zdecydowanie wyróżniał się od innych.

ZOBACZ TEŻ: Zenon Martyniuk zdruzgotany. Nie spodziewał się tego w najgorszych snach

Ryszard Kalisz na Twitterze

Ryszard Kalisz złożył Polakom życzenia świąteczne, ale nie tylko. Jego dzisiejszy wpis na Twitterze miał coś nam uświadomić. Niech ten szczególny czas skłania do refleksji nad nadrzędnymi wartościami jak zdrowie, miłość oraz wzajemny szacunek – pisał.

Polityk nie musiał długo czekać na odpowiedź ze strony obserwatorów. Ci odwzajemnili życzenia, tym samym i przytaknęli politykowi. „Wzajemnie”, „zdrowia dla Pana i rodziny” czy zwykłe „najlepszego!” przewijały się w komentarzach.

Jednak jeden komentarz najbardziej zwrócił uwagę:

W imieniu swoim i rodziny dziękuję i tym samym obdarzam Pana i Pańską rodzinę. Jednakże to również czas na wyższe patriotyczne pobudki, zwłaszcza gdy demokracja = piskracja. Są ludzie, którym w Święta los Polski nie jest tym samym co suto zastawiony stół i film w Netflix” – pisał jeden z komentujących.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Mann o politykach i ich języku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here