Gwiazda serialu Ranczo powiedziała to otwarcie

0

Czy „Ranczo” powróci na ekrany? Po śmierci aktora Pawła Królikowskiego zarówno stacja TVP jak i obsada serialu milczy na ten temat. W takiej sytuacji fani muszą zadowolić się 10 sezonami, które zostały nagrane do tej pory.

Aktorka Katarzyna Żak przypomina fanom, iż mimo zakończenia produkcji dalej pozostaje ona jedną z najlepszych. I nie bez powodu stała się ona ogromnym hitem. Przez dziesięć sezonów twórcy serialu udowadniali, że potrafią zrobić serial wartościowy, który jednocześnie może być rozrywkowy. Za to Polacy pokochali „Ranczo”.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda serialu Ranczo w Tańcu z gwiazdami? Tego jeszcze nie widzieliśmy

Ranczo nie bez powodu stało się hitem

No właśnie,”Ranczo” nie bez powodu zyskało tak ogromną sympatię widzów. Serial nie tylko bawił Polaków, ale pokazywał również wady i zalety ludzi, zawłaszcza w polskim społeczeństwie. O tym przypomniała nam Katarzyna Żak, która wcielała się w serialu w rolę Kazimiery Solejukowej. Przypomnijmy, że prywatnie jest ona żoną Cezarego Żaka, również grającego w serialu.

Na oficjalnym profilu aktorki pojawił się ostatnio ciekawy wpis. Odniosła się ona do obecnej sytuacji związanej z kwarantanną i zdalnym nauczaniem. Była to raczej forma żartu, jednak mocno dająca do myślenia.

Aktorka zdecydowanie nie miała na myśli krytykowania Polaków za ich postawę. Jednak przykład serialowej Solejukowej daje do myślenia. Według scenariusza bohaterka miała 7 dzieci. Codziennie odrabiała z nimi lekcje. Część z nich wysłała na studia. Przy czym sama po zdaniu matury, rozpoczęła naukę. Znała język angielski, włoski, a nawet niemiecki.

Jak pokazuje przykład Kazimiery Solejukowej, przy siódemce dzieci nauczanie online może przynieść efekty 😄 – czytamy pod zdjęciem.

W obecnej sytuacji, kiedy nauczanie jest prowadzone zdalnie wielu rodziców narzeka na postawę nauczycieli. „Zadań jest za dużo, a dzieci nie radzą sobie z ich odrabianiem, bez pomocy opiekuna”. A gdyby tak popatrzeć na to z innej strony?

https://www.instagram.com/p/B-ohIseJNwk/?utm_source=ig_web_copy_link

ZOBACZ TEŻ: Zdalne lekcje ruszyły. Jak sprawdza się nowy pomysł?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here