Rafał Pacześ. „Komediowa” oficjalnie otwarta!

0

Rafał Pacześ, stand-uper pochodzący z Łodzi. W przeciągu dwóch lat stworzył, aż 3 programy – „Zaczynam rozumieć”, „Bang” i „Puder do cery zimnej”. Zyskał ogromną popularność i wielu fanów. Do tego stopnia, że na ostatni jego program „Zoba co jes” bilety wyprzedały się właściwie natychmiast.

Komik nie tylko ma talent sceniczny, ale i zdecydowanie umiejętność realizowania się na wielu innych polach. To, że stał się jednym z bardziej docenianych przez publiczność artystów z pewnością mu w tym pomaga. Jak wiadomo Pacześ od zawsze interesuje się motoryzacją. Z tego też powodu założył on swój kanał na YouTube’ie pod nazwą „Czarna Wołga”, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi omawia i testuje samochody.

Rafał Pacześ – „Komediowa”

Dowodem na to, że Rafał Pacześ to osoba bardzo wszechstronna jest jego najnowszy projekt. Mianowicie chodzi o restaurację o nazwie „Komediowa”. O tym jak tworzy się nowy lokal informował on na bieżąco na swoim Instagramie. Kilka dni temu Pacześ dodał na swoją relację efekt końcowy kilkumiesięcznych prac. Co więcej już od jakiegoś czasu wiadomo, że w restauracji odbędzie się impreza sylwestrowa, gdzie będzie można zobaczyć stand-upera na żywo i – jak pisz sam komik – napić się z nim pięćdziesiątki!

WIĘCEJ PRZECZYTASZ NA STRONIE OTOPRESS.PL

Instagram
Instagram

 ZOBACZ TEŻ: Dawid Podsiadło – szykuje się kolejny sold out!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here