Polsat trafił w samo sedno. Jak stacja wykorzystała #zostanwdomu?

0

Polsat przyłącza się do akcji #zostanwdomu. A o efektach pomysłu stacji przekonamy się już jutro. O co chodzi?

#zostanwdomu to hasztag stworzony przez ludzi zachęcający do pozostania w domu czasie podwyższonego ryzyka zakażenia koronawirusem. Cały Internat ogarnęła lawina zdjęć zarówno celebrytów i nie tylko właśnie z tym hasztagiem. Na Facebooku powstał nawet specjalny filtr, który umożliwia umieszczenie tego podpisu przy swoim zdjęciu profilowym. Co więcej to nie jedyny hasztag jaki powstał. #siedznadupie, #zostankurwawdomu – te i inne tego pokroju zawojowały Internet.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Mann. Debiut dziennikarza w Internecie zrobił furorę

Polsat zachęca do zostania w domu

Choć czas jaki przezywają Polacy nie jest tym najlepszym większość jednak z nas – pomimo początkowej paniki – pozostaje przy zdrowych zmysłach. Część osób faktycznie już od kilku, bądź nawet kilkunastu dni pozostaje większość czasu w domu. Stąd też propozycja Polsatu na zachęceniu widzów przy wytrwaniu oraz przy okazji zapewnieniu im trochę rozrywki.

Już jutro i pojutrze, tj. piątek oraz sobotę zobaczymy na naszych ekranach ulubieńca wszystkich Polaków – Kevina. Jak wiadomo to, że w święta stacja Polsat emituje film „Kevin sam w domu” już od kilkunastu lat nie jest niczym nowym. Jednak pierwszy raz w historii władze zdecydowały się wyemitować film o tej porze roku.

„Kevina samego w domu” będziemy mogli oglądnąć jutro o godz. 20:00 oraz w sobotę powtórkę o godz. 13:40. Życzymy dobrej zabawy!

Telewizja POLSAT przypomina: #zostańwdomu

Opublikowany przez POLSAT Piątek, 13 marca 2020

ZOBACZ TEŻ: Bogdan Kalus rozbroił wszystkich w Tańcu z Gwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here