Ta wpadka może PiS dużo kosztować. Nie uszła ona uwadze mediów

0

Z tego władze PiS z pewnością nie będą zadowolone. W mediach wywiązała się ogromna dyskusja na temat zachowania jednej z posłanek partii.

Jak wiadomo dyskusja dotycząca tego czy wybory powinny się odbyć czy też nie trwała dość długo. Wielu Polaków, też i tych znanych szerszemu gronu sprzeciwiało się ich przeprowadzeniu, nawet w systemie korespondencyjnym. Wielu też zgodnie deklarowało, iż jeśli się odbędą nie wezmą w nich udziału. Stworzono nawet specjalne wydarzenia na Facebooku pt. „Nie idę na wybory!”.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda o wyborach: PiS nie zmienia zdania

Ta wpadka może PiS dużo kosztować

Mowa tu o posłance Barbarze Dziuk. Otóż niedawno dodała ona na jednym z portali społecznościowych wpis, w którym mówi, iż w tym roku kartki świąteczne będzie ona wysyłać tylko za pośrednictwem Internetu. Dlaczego? Tłumaczyła, że to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Poczty Polskiej. Zachęciła do tego również swoich odbiorców.

Niestety wpis ten został już usunięty z profilu, niedługo po jego opublikowaniu. A właściwie zaraz po tym jak uwagę zwrócili na to internauci, a w efekcie i polskie media.

Niemal 3 dni temu polski Sejm przegłosował ustawę o wyborach korespondencyjnych. Posłanka Dziuk – tak jak i jej partyjni koledzy – zagłosowała za ich przeprowadzeniem. Rzecz w tym, iż wybory przeprowadzone w takim systemie będą wymagały pracy między innymi tych samych pracowników poczty, o których zdrowie chciano się troszczyć.

Ten błąd zarówno posłance jak i całej partii wytknęła opozycja. Zarzucając hipokryzję i brak zdrowego rozsądku.

ZOBACZ TEŻ: Ministerstwo Zdrowia uderza pięścią w stół. To koniec!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here