Paweł Królikowski. Tak ekipa programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pożegnała jurora

0

Kilka dni temu na oficjalnym kanale programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawił się niezwykły film. Paweł Królikowski spędził na planie show mnóstwo czasu. Ekipa programu Polsatu postanowiła pożegnać jurora w krótkim filmiku. Niektóre kadry naprawdę wzruszą. 

Od śmierci aktora minęły zaledwie dwa tygodnie, a jednak wciąż trudno w to uwierzyć. Oczywiście najbardziej po stracie cierpi najbliższa rodzina Pawła Królikowskiego. Nie zmienia to jednak faktu, iż ten był bardzo ceniony również przez wielu polskich widzów oraz kolegów z branży.

ZOBACZ TEŻ: Antoni Królikowski wygłosił wzruszającą mowę. Oto relacja z uroczystości

Paweł Królikowski – ekipa programu żegna aktora

Cała ekipa programu, zarówno uczestnicy jak i jurorzy, techniczni i dźwiękowcy zebrali się rzem na scenie by pożegnać Pawła Królikowskiego. Odcinek pierwszego odcinka tej edycji zadedykowano właśnie aktorowi. po wstępie nastąpiła krótka projekcja filmu obrazującego udział aktora w programie. Króliku, bardzo tęsknimy, twoja „twarzowa rodzina” – podpisano na końcu.

„Dzisiaj zobaczycie pierwszy odcinek nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” bez naszego wspaniałego przyjaciela Pawła Królikowskiego, który był tutaj z nami przez wszystkie 12 edycji. Liczymy na to, że Paweł gdzieś tam na górze będzie nas oglądał, będzie trzymał kciuki i dawał same najwyższe oceny.” – rozpoczęli prowadzący nie ukrywając wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ: Paweł Królikowski. Jedne z ostatnich słów aktora rozdzierają serce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here