Ozzy Osbourne poważnie chory. Czy gwiazdor wróci do formy?

0

71-letni Ozzy Osbourne udzielił w ostatnim czasie obszernego wywiadu dla stacji telewizyjnej ABC11. Opowiedział między innymi o swojej chorobie. Brytyjskie media nagłośniły sprawę na cały świat. Fani muzyka zaniepokojeni jego stanem zdrowia wciąż się zastanawiają czy jest szansa, aby ten wrócił do formy.

Osbourne to legenda muzyki hardrock i heavy metal. Członek powstałego 1968 roku zespołu Black Sabbath. Stali fani zespołu oraz samego Osbourne’a od lat podejrzewali, że jego stan zdrowia się znacznie pogorszył. On sam jednak o chorobie miał się dowiedzieć dopiero w zeszłym roku.

Ozzy Osbourne – choroba

Jak wspomnieliśmy Ozzy podczas ostatniego wywiadu dla jednej z brytyjskich stacji telewizyjnych zdradził, że jest poważnie chory. Zdiagnozowano u niego jedną z odmian choroby Parkinsona zwaną Parkin II. Co prawda jest ona jedną z łagodniejszych, lecz niestety obecnie nieuleczalną.

Jednak to nie jest jedyny problem muzyka, bowiem już wcześniej borykał się on z innymi dolegliwościami. Były one wywołane ostrą grypą, które miała jak się okazało spore powikłania. Do tego stopnia, że Osbourne przeszedł poważną operację, przez co wiele jego planowanych występów musiało być odwołane. Jeszcze wcześniej muzyk leczył się też na wściekliznę, po tym jak podobno na jednym z koncertów odgryzł nietoperzowi głowę.

Pomimo problemów ze zdrowiem Osbourne nie zamierza się poddawać. Zapewnia on, że to jeszcze nie zapowiada końca jego kariery. Co więcej wkrótce planuje on wrócić nie długo na trasę koncertową. Jak twierdzi jego, żona piosenkarz po prostu tego potrzebuje.

ZOBACZ TEŻ: Zmarł Terry Jones. Fani Monty Pythona zdruzgotani

DZISIAJ GRZEJE:
Anna Mucha ofiarą hejtu. Przykre komentarze pod adresem aktorki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here