Kinowa premiera odwołana? Netflix na to zaradzi

0
Netflix

W okresie wszechobecnej kwarantanny Polacy próbują sobie radzić jak mogą. Niektóre firmy, w tym Netflix starają się wyjść na przeciw klientom proponując coraz bardziej atrakcyjne oferty.

Netflix jak wspomnieliśmy poszedł w ślady innych firm, które w czasie kwarantanny zobaczyły okazję by zyskać sympatię klientów. A przy okazji zapewnić sobie zarobek na przyszłość, bowiem w perspektywie obecnych skutków koronawirusa niektórzy mogą mieć ciężki czas. Warto zaznaczyć, że atrakcyjne propozycje dołączyły do swoich ofert takie firmy jak m.in. Tidal, Empik czy CinemaCity (jeszcze przed ogłoszeniem kwarantanny).

 ZOBACZ TEŻ: Netflix. Tego twórcy serialu nie przewidzieli

Netflix wyda premierowe filmy?

Jak się okazuje Netflix już to zrobił. Właśnie dzisiaj firma postanowiła wynagrodzić brak możliwości wyjścia do kin. Chodzi tu o film W lesie dziś nie zaśnie nikt w reżyserii Bartosz M. Kowalski. Produkcja co prawda zdążyła już mieć pokaz przedpremierowy, jednak oficjalna premiera miała odbyć się dzisiaj, tj 20.03.2020 roku. W związku z tym platforma wypuścił film dzisiaj.

Koncepcja jest naprawdę dobra. Co więcej z tą opinią zgadzają się i fani Netflixa. Na oficjalnym Facebooku platformy ukazał się dziś post promujący nowość. W komentarzach było widać bardzo pozytywny odbiór wiadomości. W zależności od jak długo jeszcze potrwa kwarantanna platforma będzie mogła rozważać dodanie kolejnych premier filmowych.

NA TEN TEMAT: Instagram. Julia Wieniawa odpowiada na falę krytyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here