Najpiękniejsze miejsca w Polsce, które warto odwiedzić. Ile z nich widziałeś/aś?

0
Najpiękniejsze miejsca w Polsce
Co warto zobaczyć w Polsce?

Polska wreszcie została doceniona przez turystów. To właśnie w ostatnim czasie, przy okazji wakacyjnych planów, nasz kraj jest brany coraz częściej pod uwagę. Upadł mit, że zagraniczne wczasy są czymś lepszym. Zwłaszcza podczas trwającej epidemii koronawirusa. Jak mawia stare porzekadło, autorstwa Stanisława Jachowicza – „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”. Jest ono niezwykle prawdziwe. Polska obfituje bowiem w piękne regiony, których pozazdrościć może nam cały świat. Dlatego też zobacz, najpiękniejsze miejsca w Polsce. Prezentujemy nasze TOP 10.

Najpiękniejsze miejsca w Polsce – ranking

Jakie miejsca w Polsce warto odwiedzić? Zobacz nasz ranking TOP 10. Ciekawi jesteśmy, ile z nich już widziałeś/aś, a ile planujesz odwiedzić. Daj znać koniecznie w komentarzu. Jeśli coś przeoczyliśmy, będziemy wdzięczny za sugestię. Wszak, ile osób, tyle opinii, co do najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Przesuwaj zdjęcia klikając „następny”. W dowolnym momencie możesz wrócić też do poprzedniego zdjęcia, poprzez przycisk „poprzedni”. Miłego oglądania, a może i zwiedzania!

Łazienki Królewskie w Warszawie

Obraz 10 z 10

Łazienki Królewskie były letnią rezydencją Króla Stanisława Augusta. Magiczne i piękne ogrody robią wrażenie po dzień dzisiejszy. Zespół pałacowo-ogrodowy w Warszawie z XVIII wieku trzeba po prostu zobaczyć!

Polska jak długa i szeroka ma naprawdę wiele pięknych miejsc. Przez ostatnie lata utarło się jednak, że czymś zdecydowanie lepszym są wakacje zagraniczne. Teraz jednak zauważamy, że ten trend się odwraca. Ci, którzy nie poznali jeszcze wszystkich, pięknych zakątków naszego kraju, zaczynają się nim zachwycać. Warto też wspomnieć, że wakacje w Polsce mają jeszcze jedną, dość dużą zaletę – są zdecydowanie tańsze, a w obecnych czasach, wydaje się, że i bezpieczniejsze, niż zagraniczne wojaże.

Spodobał Ci się nasz ranking najpiękniejsze miejsca w Polsce? Już wkrótce zaserwujemy kolejną niespodziankę. A może sam/a masz pomysł, jakie porównanie powinniśmy przedstawić jako następne?

DZISIAJ GRZEJE:
PKO BP wydał ważny komunikat. Klienci muszą przygotować się na przerwę techniczną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here