Najlepsze fryzury dla kobiet po 60-tce w 2020 roku. Prosto i z klasą

0
Najlepsze fryzury

Każda kobieta – młodsza, czy starsza chce wyglądać bardzo dobrze. Dlatego też ruszamy z naszym nowym cyklem, w którym co tydzień znajdziecie najlepsze fryzury dla określonej grupy wiekowej. Rozpoczynamy od pań po 60-tce. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wachlarz najpopularniejszych fryzur w 2020 roku jest naprawdę szeroki – od włosów prostych, krótkich, bujnych fryzur, a na lokach kończąc.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć. Wystarczy, że klikniesz pod obrazkiem na „następny”, aby ujrzeć kolejną fryzurę. W naszym rankingu najpopularniejsze fryzury 2020 roku zamieściliśmy dziesięć propozycji.

Fryzura nr 2: Cynthia Nixon

Obraz 2 z 10

Amerykańska aktorka, znana między innymi z "Seks w wielkim mieście" uczesana na "Dandysa z pazurem" wygląda olśniewająco. To również idealna propozycja dla kobiet po 60-tce, które cenią sobie nieco krótsze włosy

Daj znać, która z nich najbardziej przypadła Ci do gustu, a może już miałaś okazję jedną z nich, albo i więcej fryzur przetestować? Oczywiście, nie obrazimy się, jeśli w komentarzu zamieścisz też swoje propozycje.

Ile kobiet, tyle gustów. Niektóre Panie wybierają fryzury szykowane przez profesjonalne stylistki. Kolejne z nich korzystają z pomocy fryzjerek, czy znajomych, a są też takie, które stawiają na prostotę. Minimalizacja czasu spędzanego przed lustrem, zaledwie dwa, trzy ruchy ręką i już można wyjść na świat. 

DZISIAJ GRZEJE:
Kiedy koniec pandemii w Polsce? Krzysztof Jackowski zdradza przerażającą wizję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here