Miłość w czasach zarazy, czyli najpopularniejsza książka miesiąca!

0

Z uwagi na to, że już wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica śmierci pisarza Gabriela Garcia Marqueza, jego jedna z najpopularniejszych książek znów wraca do łask czytelników. Mowa tu książce „Miłość w czasach zarazy”.

Gabriel Garcia Marquez zmarł w wieku 87 lat w 2014 roku. A więc już za tydzień, 17 kwietnia będziemy obchodzić 6. rocznicę śmierci pisarza. Artysta latami zmagał się z rakiem płuc, ostatecznie jednak przegrał walkę z chorobą. Jego książki do tej pory cieszą się dużą popularnością, a zwłaszcza ta zatytułowana „Miłość w czasach zarazy”.

ZOBACZ TEŻ: Remigiusz Mróz powraca z kolejną książką. Idealna na kwarantannę

„Miłość w czasach zarazy” najpopularniejszą książka miesiąca

Książka „Miłość w czasach zarazy” została najpopularniejszą książką miesiąca marzec według portalu lubimyczytać.pl. W ostatnim czasie ilość osób czytających książki sporo wzrosła ze względu na czas kwarantanny. Jednak nie tylko to przyczyniło się do wzrostu popularności książki sprzed ponad 25 lat! Być może miała na to wpływ zbliżająca się rocznica śmierci kolumbijskiego pisarza. A może to ze względu na jej tytuł?

Ta niespotykana w dotychczasowej twórczości Garcíi Márqueza tematyka i tonacja przysporzyła pisarzowi miliony nowych czytelników całym świecie – czytamy na portalu.

Jak zgodnie twierdzą czytelnicy portalu książka jest zdecydowanie warta przeczytania. Oczywiście, nie będzie ona odpowiadała wszystkim, ale miłośnicy powieści romantycznych z dużą ilością metafor będą zadowoleni. Co ważne – nie jest to pierwsze lepsze „romansidło”! Przeczytaj, a zobaczysz drugie dno tej historii.

ZOBACZ TEŻ: Aleksander Sowa powraca z nową książką. Inspirowana najsłynniejszym porwaniem III RP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here