Messenger. Facebook wprowadził kolejne zmiany

0

Messenger jest to obecnie lider wśród wszelkich komunikatorów internetowych. W rzeczywistości trudno mówić o jakiejkolwiek konkurencji w tej kategorii. Większość – nawet tych największych – koncernów działających w mediach nie podejmuje się stworzyć konkurenta facebookowej aplikacji.

Facebook już od samego początku powstania Messengera – tj. 2011 rok – wciąż stara się go ulepszać. Z biegiem czasu pojawiały się coraz to nowsze aktualizacje. Wprowadzono reakcje na wiadomości, opcję zmiany tła czy motywu na danej konwersacji. Lecz modyfikacje nie dotyczyły jedynie efektu wizualnego. Warto zwrócić uwagę na to, iż autorzy w ostatnim czasie poświęcili dużo pracy by poprawić jakość połączeń za pośrednictwem aplikacji.

Messenger – kolejne zmiany

Tym razem jednak władze Facebooka postawiły na nieco inną zmianę – niekoniecznie idącą na rękę użytkownikom. Mianowicie zmieniły zasady korzystania z aplikacji. Trudno jednak powiedzieć co jest powodem takiej decyzji.

Już wkrótce skorzystać z Messengera będą mogli jedynie ci, którzy posiadają konto na Facebooku. W praktyce będzie wyglądać to tak, że każdy nowy użytkownik, aby założyć konto w aplikacji będzie mógł zrobić to tylko za pośrednictwem Facebooka. Dobra wiadomość jest jednak taka, że zmiana ta nie dotyczy jej obecnych użytkowników. A więc jeśli już korzystasz z Messengera bez konta na Facebooku nie masz się czym martwić.

ZOBACZ TEŻ: Google Chrome. Najnowsza aktualizacja uchroni twoje dane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here