Mata – najnowsza gwiazda polskiego YouTube’a?

0
Mata, Patointeligencja, źródło: YouTube

1. miejsce na karcie „na czasie” YouTube’a, ponad 4 mln wyświetleń w niecały tydzień i tysiące komentarzy. To wszystko za sprawą nastoletniego rapera o wdzięcznym pseudonimie – Mata.

Mowa tu o najnowszym numerze tego artysty, który pojawił się na YouTube’ie o nazwie „Patointeligencja”. Utwór opublikowano na oficjalnym kanale Maty 11 grudnia, a już teraz można mówić o jego niezwykłym sukcesie. Czy wspomniane pierwsze miejsce na karcie „na czasie” jest zasłużone? I co tyle krzyku?

Mata – najnowsza gwiazda YouTube

Mata to młody raper. Chłopak uczęszcza do jednego z bardziej można powiedzieć prestiżowych liceów w Warszawie. Już nie długo ma się ukazać nawet jego debiutancka płyta o nazwie „100 dni do matury”.

Twórczość Maty ma dosyć kontrowersyjny wydźwięk. Dlaczego? Rapuje o tym co jego zdaniem obrazuje „elitę” polskiej młodzieży, która pozornie ma być przykładem dla młodych ludzi. W utworach nie stroni od przekleństw i mocnych słów. Mówi się , że „Patointeligecja” to prawdopodobnie największy hit od czasów debiutu Taco Hemingway’a.

Mimo tak dyskusyjnego przekazu jaką niesie za sobą najnowszy utwór Maty, jest on odbierany bardzo pozytywnie. Raper, dzięki temu zyskał wielu fanów. Co więcej ilość komentarzy na temat ogromnego talentu chłopaka mówi sama za siebie.

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Cezary Pazura zdradza tajemnice 3. części „Psów”

DZISIAJ GRZEJE:
Alaksandr Łukaszenka ostro uderza w Polaków. Jacek Czaputowicz przyznaje jak wygląda sytuacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here