Instagram: Gdzie Martyna Wojciechowska spędza święta?

0
Instagram

INSTAGRAM: Martyna Wojciechowska znana Polakom z programu stacji TVN ”Kobieta na krańcu świata”. Oprócz tego, że Wojciechowska dużo podróżuje to pracuje również jako dziennikarka. Od 2007 roku jest ona redaktor naczelną polskiego wydania magazynu National Geographic.

Martyna Wojciechowska kilka lat temu została również dyrektor programową podróżniczego kanału należącego do stacji TVNTravel Channel. Dodatkowo podróżniczka regularnie wydaje swoje książki podróżnicze. Zarówno dla dorosłych jak i w wersji dla dzieci.

Wojciechowska uważana jest za osobę dynamiczną i nieco szaloną w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Była pięciokrotnie zaręczona. Teraz jednak jest w stałym związku z Przemysławem Kossakiem. Dziennikarka ma 11letnią córeczkę Marysię. Dziewczynka jet bardzo uzdolniona i często pojawia się w mediach społecznościowych swojej mamy.

Martyna Wojciechowska – gdzie spędza święta?

Wojciechowska ma ogromna grupę fanów w Polsce. Jest odbierana bardzo pozytywnie przez widzów, głównie dlatego, że jest uważana za niesztampową. Lubi spędzać czas aktywnie i nietypowo. A więc nie jest wielkim zdziwieniem to, iż podróżniczka w święta postanowiła wyjechać na narty. Pochwaliła się nawet na swoim Instagramie zdjęciem z tego wyjazdu.

ZOBACZ TEŻ: Instagram. Michel Moran pochwalił się prezentem od wnuczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here