Mariah Carey. Po 25 latach od premiery znowu zaskoczyła fanów

0
źródło: YouTube

Mariah Carey, znana na całym świcie amerykańska piosenkarka przez lata odniosła ogromny sukces. Spośród jej wszystkich utworów Carey zdecydowanie najbardziej dumna jest z utworu All I Want For Christmas Is You.

Piosenka stała się hitem już 25 lat kiedy się ukazała. Przez lata stała się ona częścią kanonu najpopularniejszych piosenek świątecznych na świecie. W rankingu znajduje się m.in. obok takich hitów jak Last Christmas grupy Wham! czy Marry Christmas Everyone Shakin’a Sivens’a.

Mariah Carey jest drugą po Madonnie artystką, która – według księgi rekordów Guinnessa –  sprzedała największą liczbę wydawnictw. Artystka jest wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie w rankingu branży muzycznej.

Mariah Carey – 25 lat po premierze All I Want For Christmas Is You

Utwór All I Want For Christmas Is You po 25 latach od premiery po raz kolej znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Hot 100. Co więcej jak co roku w okresie świątecznym piosenka bije rekordy oglądalności na YouTube’ie.

Mariah Carey z okazji 25-lecia wydania hitu sprawiła fanom świetną niespodziankę. Mianowicie stworzyła do niego zupełnie nowy teledysk. Obecnie ma on już przeszło 630 tys wyświetleń. Liczba ta rośnie w niesamowitym tempie. Czy przebije on wynik starszej wersji – 610 mln wyświetleń?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Podsiadło – szykuje się kolejny sold out!

DZISIAJ GRZEJE:
Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Niewiarygodna wpadka wokalisty Bayer Full została pokazana na żywo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here