Fani Margaret zawiedzeni. Potwierdziło się najgorsze

0
Margaret

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży od lat świetnie radzi sobie w polskim show-biznesie. Można otwarcie powiedzieć, że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek popowych w Polsce. Ostatnio jednak przekazała ona swoim fanom smutną informację.

Margaret zadebiutowała w Polsce już jako dziecko w programie „Szansa na Sukces”. Wykorzystała daną jej szansę i zrobiła karierę na polskiej scenie muzycznej. Ostatnio występowała jako jedna z jurorek programu TVP – „The Voice of Poland”. Równocześnie wydała też swoją już 4. płytę.

Margaret zawiesza karierę

Jeszcze niedawno Margaret poinformowała fanów o zawieszeniu kariery na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Jako powód podało to, iż w natłoku obowiązków ucierpiało jej zdrowie. Dodała także, ze potrzebuje odpoczynku i na jakiś czas zniknie z mediów.

Fani do końca mieli nadzieję, że idolka jednak szybko wróci do formy. Jednak spełniło się najgorsze. Jak donosi jeden z polskich portali Margaret zrezygnowała z oferty stacji TVP dotyczącą jej występu na tegorocznym Sylwestrze. Warto zaznaczyć, że wokalistka wielokrotnie występowała już na tak dużych wydarzeniach stacji i będzie to pierwszy raz od dłuższego czasu kiedy zabraknie jej na scenie.

ZOBACZ TEŻ: Olga Tokarczuk. Czy ten gest poprawi jej wizerunek?

DZISIAJ GRZEJE:
Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Niewiarygodna wpadka wokalisty Bayer Full została pokazana na żywo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here