Magda Gessler zaskakuje kolejną metamorfozą!

0
Magda Gessler, Instagram

Magda Gessler nazywana królową TVN to obecnie najpopularniejsza osobowość telewizyjna w Polsce. Mimo licznych afer związanych – zwłaszcza – z programem ”Kuchenne Rewolucje” restauratorka wciąż nie traci sympatii widzów.

Ostatnia, większa afera związana z Kuchennymi Rewolucjami była dość rozdmuchana przez media. Mianowicie chodziło o to jakoby uczestnicy programu mieli płacić sporą kwotę pieniędzy stacji TVN. Magda Gessler ostro skrytykowała takie pogłoski i dodała, że koszty rewolucji lokali są w całości pokrywane przez stację.

ZOBACZ TEŻ: Za daleko? Magda Gessler upokorzyła mężczyznę na wizji

Magda Gessler – metamorfoza

Restauratorka poczyniła ostatnio ogromne postępy związane ze swoją karierą zawodową. Gessler od 10 lat prowadzi Kuchenne Rewolucje, jest właścicielką niemałej liczby restauracji, oprócz tego ma swoje 2 dodatkowe programy na antenie TVN Style. To wszystko tylko w ciągu ostatnich paru lat. Co więcej gwiazda w tym roku utworzyła swój – również kulinarny – kanał na YouTubie.

Postępy Magdy Gessler to nie tylko w sfera biznesowa. Gwiazda TVN znacznie zmieniła również swój wygląd. Jeszcze niedawno media huczały o tym jak bardzo schudła. I faktycznie, zdjęcia mówią same za siebie. Jednak to nie wszystko, ponieważ Gessler sprawiła sobie ostatnio nowe okulary. Co sądzicie? Pasuje do jej nowego wizerunku?

ZOBACZ TEŻ: Sławomir nie zagra na tegorocznym Sylwestrze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here