Magda Gessler otwiera sklep internetowy. Co w nim znajdziemy?

0

Magda Gessler otworzyła właśnie swój pierwszy sklep internetowy. Schronisko Smaków Magdy Gessler, bo tak brzmi jego pełna nazwa będzie serwowało specjały bliskie sercu najpopularniejszej restauratorki w Polsce.

Firma gwarantuje, że produkty dostępne w sklepie będą przygotowywane zgodnie z długoletnią tradycją przez wykwalifikowany zespół i pod okiem samej Magdy Gessler. Będą to między innymi przetwory, naturalnie wędzone mięsa, świeże pieczywo oraz miody. Jak się okazuje restauratorka przygotowała również specjalną ofertę na nadchodzące święta wielkanocne.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler nauczy nas biznesu? Tego jeszcze nie było

Magda Gessler – wielkanocna oferta sklepu internetowego

Drodzy Goście, nie możemy dla was gotować, karmić was i gościć w naszej restauracji, co nas bardzo smuci. Życie nie lubi próżni, dlatego specjalnie dla was uruchamiamy wędzarnię U Fukiera! Tego jeszcze nie było! Nasze własne wyroby, najlepszej jakości mięso, wyjątkowe receptury Magdy Gessler i Szefa Kuchni Patryka Burnickiego, przygotowane z miłością, niezwykłą starannością i sterylnością. Całkowicie naturalne, bez ulepszaczy smaku. Rozkoszujcie się niezwykłym smakiem domowych wyrobów. Już przyjmujemy zamówienia na wielkanocne święta. – czytamy w opisie na Facebooku.

W ofercie przygotowanej specjalnie na zbliżający się okres świąteczny znajdzie się między innymi: wędzona słonina, szynka wiejska wędzona na drzewie owocowym czy marynowany w liściach laurowych schab. Niestety tak samo jak i w większości restauracji należących do Magdy Gessler musimy nastawić się na ceny wyższe niż standardowo. Ona sama zapewnia jednak, że smak – jak mówi „jej dzieciństwa” – jest tego wart.

ZOBACZ TEŻ: Przepis na pączki. Tak radzą to robić Magda Gessler i Anna Starmach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here