Magda Gessler nauczy nas biznesu? Tego jeszcze nie było

0
Instagram

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych osobowości w Polsce. Przede wszystkim wiąże swoją karierę z gastronomią. Nie bez powodu okrzyknięta mianem „królowej TVN”. „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler są na antenie już od 10 lat i wciąż utrzymują się jako jeden z najchętniej oglądalnych przez Polaków programów.

Poza tym, że restauratorka od lat współpracuje ze stacją TVN, przy okazji wspomnianych rewolucji, to dodatkowo występuje jako jedna z jurorek w  programie „MasterChef”. Ten zaś także przyciąga niemałą liczbę widzów przed ekrany. Za pewne i ze względu na Magdę. Dodatkowo ona własny kanał na YouTubie, także związany z gotowaniem.

Magda Gessler jest znana z ogromnego dystansu do siebie. Ma też duże poczucie humoru. A więc nawet ci, którzy nie przepadają za restauratorką – i często nawet negują jej sposób bycia – nie są w stanie przeszkodzić jej w karierze. Ci zaś, którzy są jej wiernymi fanami co rusz zakładają coraz to nowsze, dedykowane jej fanpage.

ZOBACZ TEŻ: Za daleko? Magda Gessler upokorzyła mężczyznę na wizji

Magda Gessler – biznes

Gessler biegle mówi w kilku językach. Jest właścicielką jednych z lepiej prosperujących restauracji. Kilkakrotnie występowała w różnych serialach. Zdążyło jej się również nawiązać współpracę z popularnym Netflixem, przy okazji reklamy serialu Orange Is The New Black. W tym wszystkim restauratorka nie zapomina o swoich dzieciach. Oni również – dzięki niej – zasłynęli w mediach.

Wbrew wszelkim opiniom, nie da się zaprzeczyć, iż Magda Gessler jest kobietą sukcesu. Co więcej stała się ona przedmiotem dyskusji nie tylko w mediach. Okazuje się, że na jej temat mówi się nawet na kursach biznesowych, a i na studiach. Stała się najwyraźniej pewnego rodzaju wzorem. A Wy co myślicie? Czy jej osoba jest warta tak ogromnej uwagi jaką jej się poświęca?

DZISIAJ GRZEJE:
Małgorzata Rozenek pokazała bujak z Heniem. To co wydarzyło się później przechodzi najśmielsze oczekiwania

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler zaskakuje kolejną metamorfozą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here