Maciej Stuhr o wyborach: „niech nam dadzą święty spokój”

2

Maciej Stuhr jest jedną jest jednym z tych aktorów, którzy chętnie wypowiadają się na tematy polityczne. Nieraz porusza on kwestie bardzo kontrowersyjne. Tak było i tym razem.

Poglądy polityczne aktora są większości Polaków znane. Młody Stuhr jest zdecydowanie krytyczny wobec obecnej partii rządzącej. Jak wiadomo obecnie cały kraj stanął przed wielkim wyzwaniem. W tej sytuacji i rząd znalazł się w nieciekawej. To będzie ogromna próba sił polskich władz. Co więcej będzie od tego zależała cała przyszłość naszego kraju i tego jak Polacy będą postrzegali władzę przez długi, długi czas.

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Morawiecki: nowy pakiet ustaw jako tarcza antykryzysowa

Maciej Stuhr: „na pewno nie pójdę na wybory 10 maja”

Maciej Stuhr krytycznie wypowiedział się o pomyśle organizacji wyborów w tym roku. Jak wiadomo jeszcze do niedawna trwała burzliwa dyskusja na temat tego czy z powodu obecnej sytuacji powinno się je odwołać. Wszystko jednak wskazuje na to, iż 10 maja będziemy musieli wybrać się do punktów wyborczych. Aktor jednak – jak i wielu Polaków – deklaruje, iż wcale się do nich nie wybiera. A w tym wtóruje mu też ojciec – Jerzy Stuhr.

Na pewno nie pójdę na wybory 10 maja, życie mi miłe. Nie pozwolę też pójść mojej rodzinie. Powiem coś bardzo niepoprawnego – to taki śmiech rezygnacji. A niech sobie zrobią te wybory, niech sobie wybiorą tego Andrzeja. Niech nam dadzą święty spokój. Świat po epidemii będzie światem w gruzach. Może niech nasi włodarze taplają się w tym do końca. Ja się zaszyłem na wsi, mi tu jest dobrze – tłumaczy.

To nie jest moment, w którym chciałbym walczyć. Ja się z tego wypisuję, bo jestem wśród najbliższych, których muszę chronić. Cisza, spokój… Odcięcie się nawet od polityki i idiotyzmu. Bo dopiero teraz widać, jakie idiotyzmy spędzają nam sen z powiek – podkreślił aktor.

ZOBACZ TEŻ: Najnowszy sondaż na wybory prezydenckie 2020. Jaki wynik?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here