M jak miłość

Co wydarzy się w najnowszym sezonie “M jak miłość”? Widzowie nie są zadowoleni z takiego obrotu sytuacji

Już dziś odbędzie się premiera nowego sezonu “M jak miłość”. Wszyscy widzowie już z niecierpliwością wyczekują momentu emisji pierwszego odcinka. Całe wakacje czekali na to, żeby dowiedzieć się, jak potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów. Wielu osobom może nie podobać się to, co zobaczą na ekranie. Będzie się działo, sprawdźcie sami, czego można się spodziewać.

Żeby dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk “Następny” pod poniższym zdjęciem.

[ngg src=”galleries” ids=”51″ display=”basic_imagebrowser” display_view=”default”] 

“M jak miłość” od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji TVP. Przypomnijmy, że w tym roku mija 20 lat odkąd mamy okazję obserwować losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. W tym czasie naprawdę dużo wydarzyło się w życiu serialowych bohaterów, ale reżyserzy nie zwalniają tempa i wciąż zapewniają swoim widzom niesamowitą rozrywkę. 

Poprzedni sezon dostarczył widzom sporo emocji, a jego końcówka sprawiła, że wszyscy z zapartym tchem czekali na dzisiejszą premierę. W naszej galerii dowiecie się, jak potoczą się losy niektórych bohaterów.

Co wydarzy się w nowym sezonie “M jak miłość”? 

Przypomnijmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu. Barbara Mostowiak dokonała niewygodnego odkrycia, przez co jej życie było narażone na niebezpieczeństwo. Z kolei Alicja przespała się z chłopakiem swojej najlepszej przyjaciółki. Dodatkowo na cienkim włosku wisi również małżeństwo Kingi i Piotrka i to chyba ten wątek najbardziej ciekawi widzów. 

Aktorzy wcielający się z bohaterów serialu “M jak miłość” w wywiadach wyznali, jak dobrze było wrócić na plan zdjęciowy. Jeszcze do niedawna przez pandemię wszystko stało pod znakiem zapytania, jednak w końcu wszyscy mogli się ponownie spotkać w pracy i stworzyć coś dla swoich widzów. 

Niewątpliwie w najnowszym sezonie sporo się wydarzy, co jednym się spodoba, ale innym niekoniecznie. Wszyscy mają jednak nadzieje, że niepewne sytuacje bohaterów się ustabilizują. W naszej galerii dowiecie się, czego można się spodziewać po najnowszym sezonie. Dla wielu będzie to nie lada zaskoczenie.


Napisz komentarz.

Wszelkie prawa zastrzeżone © OTO360 Sp. z o.o.