Kwarantanna? Tak internauci zabijają czas. Oto najlepsze memy!

0

Kwarantanna trwa już od kilku dni. Polscy internauci mają sposób na zabicie czasu. Jaki? Memy! Oto najlepsze memy z internetu o kwarantannie. Poprawmy sobie humor w tym trudnym czasie!

Co robić kiedy jest się zamkniętym w domu? Niektórzy pracują zdalnie. Niektórzy jednak muszą poszukać sobie innych zajęć. A może by tak zrobić coś dobrego dla kraju i przyczynić się do wzrostu populacji?

Był czas kiedy na początku kwarantanny Polacy rzucili się do sklepów. Niektórzy zostawiali w hipermarketach i po kilkaset złotych. Największym uznaniem cieszyły się wówczas takie produkty jak ryż, makaron i… papier toaletowy! W niektórych sklepach zaczęło go brakować!

W początkowej fazie kwarantanny głównym tematem do lekkich żartów internautów stali się seniorzy. Jak się okazuje to nieraz oni stawiali największy opór, jeśli chodzi o podporządkowanie się do kwarantanny. Zwłaszcza jeśli chodziło o spotkania w kościele.

Znalezione obrazy dla zapytania: memy z kwarantanna

Jeszcze niedawno rząd zakazywał zgromadzeń powyżej 50 osób. Kilka dni temu zaostrzono zakaz, bowiem teraz nie można się spotykać w gronie powyżej dwóch osób. Najbardziej ucierpiały na tym osoby obchodzące w tym czasie urodziny, bo jak tu teraz świętować?

Internauci zauważyli też jedną rzecz. Skoro siłownie są zamknięte, na spacery wychodzić nie można. Co pozostało? Ćwiczenia w domu. Jednak nie wszyscy mają tyle samozaparcia.

Istnieje teoria, że kiedy siedzimy w zamknięciu mamy większą tendencję do robienia głupot. Internet aż kipi od memów tego typu. A to jeden z nich.

Jedną z grup, która była również tematem do żartów byli studenci. Jak się już utarło: dla studentów każdy czas jest dobry by zrobić imprezę.

Wiadomo, że w tym szczególnym czasie wszelkie przesyłki, paczki i listy możemy dostawać z opóźnieniem. A co z przesyłkami z Chin? Zamawiać czy nie zamawiać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here