Kuba Wojewódzki stawia na nowe twarze. Kogo zaprosił do programu?

0

Wydawałoby się, że Kuba Wojewódzki Show istnieje od zawsze. A tak naprawdę od niemal 20 lat. Zarówno program jak i sam prowadzący nie tracą jednak sympatii widzów. Można by się pokusić o stwierdzenie, że im dłużej program jest na antenie tym jest coraz lepszy.

Jednak koncepcja programu przez te wszystkie lata koncepcja programu się zmieniła. Nie wiele, ale jednak. Główny zamysł oczywiście pozostał – wywiady w wykonaniu Kuby Wojewódzkiego. Pozostał i stół Dj-ów, publiczność i oczywiście wizytówka programu – wodzianki. Mimo to przez te lata i sam prowadzący nieco się zmienił. Większe doświadczenie dziennikarskie ma to duży wpływ. Jedyne co to pozostał, ten sam od lat, specyficzny humor Wojewódzkiego.

Jak się okazuje jednak nie wszystkim to odpowiada. Kuba Wojewódzki oznajmił ostatnio, iż dostaje wiadomości od widzów. Między innymi o tym, że goście zapraszani do programu stali się już powtarzalni, a on sam robi się monotonny. Dlatego też, prowadzący postanowił zapytać ich samych kogo oni zaprosili by na skórzaną kanapę.

Kuba Wojewódzki – kogo zaprosił do odcinka?

Trudno stwierdzić na skutecznie Kuba Wojewódzki wziął sobie do serca rady widzów odnośnie konkretnych osób. Z pewnością jednak zrobił to co wydawało się słuszne dla niego. I tego efekty zobaczyliśmy dzisiaj na Instagramie dziennikarza. Bowiem zaprosił on o programu niespodziewanych gości. Mianowicie powstały 2 lata temu zespół Kwiat jabłoni oraz głównego aktora filmu „Sala samobójców. Hejter”.

https://www.instagram.com/p/B9qqLOCJ_GN/?utm_source=ig_web_copy_link

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Kuba Wojewódzki zdradził czym się teraz zajmuje

DZISIAJ GRZEJE:
Doda zsunęła spodenki. Odważne zdjęcie Rabczewskiej w sieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here