Kuba Wojewódzki. W sieci pojawiło się nagranie zza kulis programu

0

Kuba Wojewódzki prowadzi swój program już od 18 lat. Prawdopodobnie w związku z tym nadarzyła się okazja, by showman zrealizował swój pomysł. Przy współpracy z Aleksandrą Sworoswką i Neeną Nah powstało zza kulisowe nagranie programu.

Mówiliśmy o 18 latach od wyemitowania pierwszego odcinka show Kuby Wojewódzkiego. Dla sprecyzowania program od 2002 do 2006 był produkcją stacji Polsat. Po 4-letniej współpracy Kuby Wojewódzki przeszedł do TVN. I tak już od 14 lat cieszy się dużym powodzeniem i sympatią publiczności i tej stacji. A jak wiadomo z tak długim stażem jednego programu spotykamy się niezwykle rzadko.

Kuba Wojewódzki – zza kulisowe nagrania

Nagranie, a raczej krótki film ma bardzo luźną formę, typową dla całego programu Wojewódzkiego. Tym razem w filmie „prowadzącą” jest wspomniana Aleksandra Sworowska. Liczymy na to, że więcej takich mini produkcji jeszcze powstanie.

W filmie możemy zobaczyć jak wygląda praca na planie programu. Co więcej usłyszymy też kilka słów od zaproszonych gości, ale i od samego Kuby Wojewódzkiego. Dla ciekawskich pokazano również jak wyglądają garderoby poszczególnych gwiazd, m.in. Szymon Majewskiego.

https://www.instagram.com/tv/B92BNNeJpMf/?utm_source=ig_web_copy_link

„Kontynuujemy idee zapraszania nowych gości, bo chyba możemy z tym 18-letnim bagażem na to sobie pozwolić” – powiedział Kuba Wojewódzki w nagraniu. Mowa tu o najnowszym odcinku telewizyjnego show, do którego dziennikarz zaprosił Macka Musiałowskiego oraz zespół „Kwiat Jabłoni”.

NA TEN TEMAT: Kuba Wojewódzki stawia na nowe twarze. Kogo zaprosił do programu?

DZISIAJ GRZEJE:
To zdjęcie Oliwii Bieniuk przejdzie do historii. Wygląda, jak Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here