Tu zamieszkają książę Harry i Meghan Markle. Robi wrażenie!

0

O tym, że książęta Sussex opuszczają królewską rodzinę wiadomo już od jakiegoś czasu. Wszystkie brytyjskie media jeszcze podjudzają cała sytuację. Ostania wiadomość z UK to o tym gdzie teraz zamieszkają książę Harry z małżonką.

„Postanowiliśmy zrzec się tytułu „członków seniorów” rodziny królewskiej i pracować nad niezależnością finansową od instytucji” – pisała kilka tygodni temu para na jednym z portsli społecznościowych. Brytyjczycy są bardzo ciekawi tego w jaki sposób para okaże finansową niezależność po opuszczeniu rodziny królewskiej. Książę Harry i Meghan Markle jeszcze długo nie „zejdą ze świecznika”. Każda ich decyzja jest natychmiast opisywana przez media.

Tu zamieszkają Książę Harry z Meghan Markle?

Jak pisze brytyjski portal internetowy The Sun na rzecz pary książąt zarządzono wyremontowanie pałacu Frogmore Cottage. Taka inwestycja kosztowała brytyjskich podatników 2,5 mln funtów. Jednak zrezygnowaniu z członkostwa rodziny królewskiej Harry i Meghan planują zakup innego lokum. Chodzi tu o willę przy „Złotej Mili” w Kanadzie. Ta z kolei będzie kosztowała 36 mln dolarów. Nie wiadome jest jednak skąd dokładnie para weźmie środki na zakup kanadyjskiej rezydencji. Mimo to, budzi to wiele kontrowersji wśród obywateli.

Rezydencja, Kanada
Rezydencja, Kanada

ZOBACZ TEŻ: Megxit. Meghan Markle ostro skrytykowana przez brytyjskie media

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here