Ujawniono sekret królowej Elżbiety II! Zdziwieni?

0

Jako, że królowa Elżbieta II obchodzi właśnie dzisiaj swoje 94. urodziny, wszystkie światowe media wzięły jej osobę pod lupę. Jakie są tego efekty?

Sama królowa jak i wszyscy członkowie rodziny królewskiej od lat cieszą się znakomitą kondycją. Są również tak postrzegani. Przez Brytyjczyków wręcz jako ideały. Zwłaszcza Elżbieta II cieszy wręcz idealnym zdrowiem, jak na swój wiek. Co więcej wcale na niego nie wygląda. Co jest jej sekretem?

Warto dodać, że tegoroczne świętowanie urodzin królowej zdecydowanie zmieni swoją formę. Zdecydowano, że w tym roku nie będzie żadnych hucznych uroczystości, przyjęć czy spotkań ze względu na bezpieczeństwo, zarówno samej królowej jak i jej otoczenia.

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta II obawia się koronawirusa?

Królowa Elżbieta II – sekret idealnej kondycji

Jak twierdzą eksperci królowa zawdzięcza kondycję swojej funkcji! Nie można odmówić Brytyjczykom dużej troski o jej wysokość. Co prawda stanowisko jakie ona zajmuje nie wymaga specjalne dużych nakładów pracy. Ma ona po prostu godnie reprezentować kraj. Zgodnie z tradycją, ale i w nowoczesny sposób. To wbrew pozorom jest najtrudniejsza rola.

Jednak ma ona przez to obowiązki wobec siebie. Wielu ekspertów twierdzi, iż jej stosunkowo do wieku młody wygląd zawdzięcza diecie, umiarkowanej ilości ruchu oraz uporządkowanemu trybowi dnia – niezmiennemu od wielu lat.

Wielu twierdzi, iż królowa jednocześnie pełniąc tak ważną funkcję ma ogromne poczucie humoru, często się uśmiecha i wzbudza zarazem sympatię jak i szacunek. Nie tylko Brytyjczyków, ale i wielu innych narodów.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry wpadli na szokujący pomysł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here