Janusz Korwin-Mikke otwarcie przyznał: „jestem seksistą!”

0

Janusz Korwin-Mikke, od zawsze kontrowersyjny i stale „wygadany” tym razem wypowiedział się na temat ostatniego komentarza Katarzyny Lubnauer. Co skłoniło polityka do takich refleksji?

Janusz Korwin-Mikke nie należy do tych co przebiera w słowach. Jego poglądy czy wypowiedzi często budzą kontrowersje – co z jego strony jest najwyraźniej zamierzone. Tak było i w przypadku ostatniego z jego wpisów na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Korwin-Mikke otwarcie o swojej karierze politycznej u boku męża

Janusz Korwin-Mikke oznajmił, że jest seksistą?

Korwin-Mikke oblikował ostatnio wpis na sowim twitterowym profilu zaczynający się od dosyć niecodziennego, lecz jakże typowego dla polityka wstępu. Bowiem już w pierwszych linijkach czytamy „tak – jestem sexistą”.

A więc wracając do pytania: co skłoniło polityka do takich refleksji? Otóż niedawny komentarz Katarzyny Lubnauer na temat strategii obranej przez Małgorzatę Kidawę-Błońską. Polityk jest kandydatką w tegorocznych wyborach prezydenckich, lecz nie uznaje dobycia się ich w ustalonym wcześniej terminie. Nie jest ona jednak jedyna, przez wzgląd na wyjątkową sytuację pandemii koronawirusa.

Co więcej polityk umieścił pod wpisem wymowny obrazek.

Pod wpisem pojawiło się dość sporo polubień. Komentarzy jednak o wiele mniej. Co ciekawe wielu z komentujących poparło zdanie polityka. Jednak jedną z ciekawszych i dłuższych wypowiedzi udzieliła jednak z użytkowniczek Twittera.

„Jeśli posiadanie penisa dodaje mądrości, to łatwo wybrać króla względem rozmiaru członka. I to byłoby najlepszym z rozwiązań. Co Pan na to? Startujemy?” – napisała.
„I żeby nie było, tez uważam, podobnie jak i Pan, że mężczyźni mają zdecydowanie lepsze predyspozycje do intelektualnego i duchowego ogarniania świata, niż emocjonalne i atawistyczne kobiety. Z jednym małe „ale”, zdarzają się i przypadki niedorozwoju «członków»” – sprecyzowała w następnym komentarzu.

ZOBACZ TEŻ: Ostre słowa Lubnauer: fala sprzeciwu nadciąga

DZISIAJ GRZEJE:
Alaksandr Łukaszenka ostro uderza w Polaków. Jacek Czaputowicz przyznaje jak wygląda sytuacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here