Janusz Korwin-Mikke promuje kolejną Gretę Thunberg?

0
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny udowodnił, że nie boi się mówić to co myśli, nawet jeśli budzi to ogromne kontrowersje. Często niektóre komentarze polityka spotykają się z ogromną krytyką. Mimo to są i takie, które są odbierane niezwykle pozytywnie. O co chodzi tym razem?

Korwin-Mikke jako polityka nie raz wygłaszał dosyć daleko idące poglądy. Między innymi dlatego dostał też łatkę mało wiarygodnego. Mimo to istnieją fani jego działalności. Nic też dziwnego, że największe ich skupisko możemy zaobserwować na portalach społecznościowych polityka.

Janusz Korwin-Mikke – Greta Thunberg

Janusz Korwin-Mikke tym razem wypowiedział się na temat Grety Thunberg. Może nie konkretnie, ponieważ wspomniał o niej przy okazji wpisu o innej szwedzkiej aktywistce – Izabeli Nillson Jarvandi.

Polityk umieścił wpis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Napisał w nim właśnie o wymienionej wcześniej Szwedce. Przy okazji tego posta wspomniał w nim właśnie o Grecie Thunberg. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że znamy już opinię polityka na jej temat.

Post stricte na temat Grety Thunberg Korwin-Mikke dodał już jakiś czas temu. Krytykował w nim samą Gretę i podejście ludzi do nastolatki. Z wpisu jasno wynikało, że polityk nie popiera tego co robi aktywistka. Tym bardziej zastanawiający jest fakt w jakim celu po raz kolejny poruszył ten temat. Wnioski zostawiamy czytelnikom.

DZISIAJ GRZEJE:
Klienci sklepów Biedronka zostali wprowadzeni w błąd. Niektórzy zapłacili o wiele więcej niż powinni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here