Instagram. Michel Moran pochwalił się prezentem od wnuczki

0
Źródło: Michel Moran, TVN

Michel Moran znany Polakom głównie z programu stacji TVN – „MasterChef”, już od lat mieszka na stałe w Polsce. Choć wciąż nie opanował naszego języka do perfekcji – co często staje się obiektem żartów – to wzbudza wśród widzów wiele sympatii.

Zanim nawiązał on współprace z polską stacją był już znany w świecie gastronomii. Restaurator karierę rozpoczął we Francji, po czym po przyjeździe do Polski otworzył własną restaurację. Lokal o nazwie Bistro de Paris mieści się w Warszawie.

Nie zapowiada się aby kariera kulinarna jak i medialna Morana miała się nagle skończyć. Restaurator od lat gotuje dla najlepiej prosperujących kuchni i przy okazji łączy to z występami w telewizji. Co więcej dostał on niedawno propozycję jurorowania również w nowej wersji programu kulinarnego – „MasterChef Junior”.

Jaki prezent dostał Michel Moran?

Michel Moran pochwalił się ostatnio świątecznym prezentem od swojej wnuczki. Dziewczynka zrobiła specjalnie dla dziadka laurkę. Klara – bo tak ma na imię wnuczka restauratora – złożyła mu w niej szczere życzenia. Również namalowała rysunek.

Kucharz jest ewidentnie dumny z małej Klary. Świadczy o tym chociażby opis pod samym zdjęciem. Internauci również zachwyceni pracą dziewczynki komentowali wpis życząc przy tym wesołych świąt całej rodzinie Michela.

ZOBACZ TEŻ: Święty Mikołaj nie istnieje? Bzdura! Oto żywy dowód z USA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here