Instagram: Kuba Wojewódzki zdradził czym się teraz zajmuje

0

INSTAGRAM. Kuba Wojewódzki od lat współpracuje ze stacją TVN. Do tego stopnia, że został mianowany przez widzów „królem TVN”. Jego program utrzymuje się na wizji już prawie 15 lat i nie zapowiada się, aby miał stracić oglądalność.

Wojewódzki oprócz prowadzenia własnego programu odnalazł się i w innej dziedzinie. Otóż, wydał ostatnio swoją książkę. „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia” – bo tak była zatytułowana – cieszyła się dużym zainteresowaniem. Showman pisywał w niej między innymi o swojej przeszłości, karierze, wizerunku, a także o szczegółach życia prywatnego.

Nad czym pracuje Kuba Wojewódzki?

„W dobrym towarzystwie zaczynam pracę nad nową książką. Będzie to Top Gear… o kobietach…” – napisał Kuba Wojewódzki pod jednym z postów. Propozycja nowej książki spotkała się z ogromną aprobatą komentujących.

Kuba podszedł do tematu w charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. Zdjęcie przedstawiało go pracującego przy komputerze. Gwiazdor miał na sobie koszulkę z napisem „Jezus walks with me” oraz butelkę koniaku, wraz z kieliszkiem.

Fani komentowali, że z takim przygotowaniem książka na pewno okaże się sukcesem. Jeden z nich napisał, aby książka ukazała się szybciej niż poprzednia. Jeszcze inny wytknął Wojewódzkiemu, iż kolejnej książki nie miało być. Ten jednak skrzętnie odpowiadał na co ciekawsze komentarze i jak na niego przystało… ripostował.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska zachęca do wspaniałej akcji!

DZISIAJ GRZEJE:
Klienci sklepów Biedronka zostali wprowadzeni w błąd. Niektórzy zapłacili o wiele więcej niż powinni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here