Instagram: Julia Wieniawa o najnowszym filmie

1
Julia Wieniawa

INSTAGRAM. Julia Wieniawa znana głównie z roli Pauli z serialu – stacji TVP – Rodzinka.pl, zagrała w polskim horrorze. Film pod tytułem „W lesie dziś nie zaśnie nikt” ma być pierwszym polskim horrorem z krwi i kości.

Oprócz Wieniawy w filmie zagra również inna młoda aktorka – Wiktoria Gąsiewska. Film reżyserowany jest przez Bartosza M. Kowalskiego. Młodego reżysera doceniono już na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Nagrodę najlepszego debiutanta dostał za film „Plac zabaw”.

„Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu.” – czytamy w opisie filmu.

Julia Wieniawa – wpis na Instagramie

Wieniawa napisała na swoim Instagramie o tym, że fragment filmu zaprezentowano już w Gdyni na spotkaniu Forum Kina. Dodała również, że nie może doczekać się oficjalnej premiery, która odbędzie się już 13 marca 2020 roku.

„Będzie trochę miejsc, gdzie trochę będziemy mogli przymrużyć oko, ale też będzie wiele takich scen, gdzie naprawdę można się wystraszyć” – zapowiedziała Julia w jednym z wywiadów.

 

Julia Wieniawa, Instagram

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Kuba Wojewódzki wspomina pismo PlayBoy

DZISIAJ GRZEJE:
Klienci sklepów Biedronka zostali wprowadzeni w błąd. Niektórzy zapłacili o wiele więcej niż powinni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here