Instagram. Julia Wieniawa odpowiada na falę krytyki

0

Julia Wieniawa ostatnimi czasy to jedna z bardziej rozchwytywanych młodych aktorek. W polskim show-biznesie zagościła już na dobre. Tak na prawdę nic prócz większego doświadczenia nie jest jej potrzebne do rozwijanie swojej kariery. Ostatnio nawet poza serialami Wieniawa pojawiła się na dużym ekranie.

Szerszej publiczności dała się poznać jako dziewczyna Kuby, granego przez Adama Zdrójkowskiego w serialu Rodzinka.pl. można powiedzieć, że to dzięki produkcji TVP kariera jeszcze wtedy nastoletniej aktorki ruszyła na dobre. Zaczęła być zapraszana do wszelkich programów. Podjęła również współpracę z innymi stacjami telewizyjnymi. Stąd ogromna euforia ze strony jej fanów, kiedy to oficjalnie ogłosiła udział w większej produkcji.

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Julia Wieniawa o najnowszym filmie

INSTAGRAM. Julia Wieniawa o plakacie nowego filmu

Kilka dni temu na film z udziałem Julii Wieniawy spadła ogromna fala krytyki. Dlaczego? Z względu na jego plakat promocyjny. Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” stworzył zaskakująco podobną grafikę plakatu jak w jednym z seriali Netflixa. Chodzi tu rzecz jasna o „Stranger Things„. Fani aktorki zarzucają producentom brak oryginalności, a nawet plagiat. Na te komentarze aktorka postanowiła odpowiedzieć na swoim Instastory.

„Hejka, chciałabym poruszyć temat plakatu do filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, ponieważ przeczytałam parę komentarzy, że jest to zrzynka ze „Stranger Things”, co okej, może się nasuwać na myśl, ale myślę, że większą inspiracją dla autora plakatu były plakaty horrorów z lat 80. Większość takich plakatów było, po pierwsze, rysowanych. Po drugie, właśnie w takim układzie bohaterów, z czerwonym napisem tytułu. No po prostu, taki był styl wtedy, a my chcieliśmy go zachować. Więc może jakby wyluzujcie” – skwitowała Julia Wieniawa.

 

 

 

 

 

 

ŹRÓDŁO: Instagram, Pudelek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here