Instagram: Cezary Pazura zdradza tajemnice 3. części „Psów”

0
Cezary Pazura, Bogusław Linda

INSTAGRAM. Cezary Pazura ogłosił wspaniałą informację dla wszystkich fanów filmu „Psy”. „Spełniam obietnicę. Obiecałem wam, że jako jedyni w Polsce będziecie na planie filmu „Psy 3. W imię zasad” – powiedział w filmie, który opublikował na swoim oficjalnym profilu.

Pierwsza część filmu „Psy” wyszła w 1992 roku. Następna zaś już 2 lata później. Po tak długiej przerwie oczekiwania fanów co do kolejnej części z pewnością wzrosły. Oczywiście w filmie prócz Cezarego Pazury nie mogło zabraknąć także Bogusława Lindy – głównego bohatera filmu Władysława Pasikowskiego.

Instagram. Cezary Pazura o filmie

Premiera 3. części „Psów” jest datowana na 17 stycznia 2020 roku. A więc już niedługo. Jednak Cezary Pazura przygotował dla fanów coś specjalnego co pozwoli wytrwać w oczekiwaniu na premierę.

Pazura od 2015 roku prowadzi na YouTubie swój własny kanał. Wujek Czarek – bo tak mówi o sobie sam aktor – w swoich filmach przedstawia jak wygląda jego zawód. Często dodaje też filmy ze wspomnieniami z planów najbardziej znanych produkcji, m. in. „Miś”, „Kiler” czy „Kariera Nikosia Dyzmy”.

Jak poinformował na Instagramie, tym razem przedstawi on kulisy najnowszego filmu „Psy 3. W imię zasad”. Pierwsza część ma ukazać się już w środę, tj. 18 grudnia o godzinie 19.30.

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Julia Wieniawa o najnowszym filmie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here