Instagram. Cezary Pazura na planie ulubionej komedii Polaków

0

INSTAGRAM. Cezary Pazura dodał tylko jedno zdjęcie, a wywołało ono ogromną liczbę zachwyconych fanów. Dlaczego? Zdjęcie pochodzi z planu jednej z najbardziej lubianych przez Polaków komedii romantycznych. Mowa tu o czwartej części filmu „Listy do M”.

Na zdjęciu Cezary Pazura jest z Izabelą Kuną oraz Wojciechem Malajkatem. Ponad 7000 polubień i prawie 60 komentarzy fanów jednoznacznie mówią o tym, że szerokie grono Polaków czeka na kolejną odsłonę perypetii bohaterów popularnej komedii. Wbrew ocenom wielu krytyków, każda kolejna część spotyka się z ogromną sympatią widzów. Najwyraźniej twórcy filmu trafiają w gust polskiego widza.

Cezary Pazura – „Listy do M 4”

Jednak czy to oznacza, że aktor pojawi się w kolejnej części? Niestety w ostatnim wywiadzie, którego udzielał Pazura po premierze poprzedniej części filmu jednoznacznie temu zaprzeczył. Zaznaczył jednak, że zarówno on jak i jego żona są fanami komedii i na pewno pojawią się na premierze kolejnej części.

Oficjalna premiera filmu jest zaplanowana na 4 listopada 2020 roku. W obsadzie 4. części pojawią się oczywiście stali, główni aktorzy. Między innymi Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak oraz Magdalena Różdżka. Reszta aktorów jednak nie jest jeszcze do końca znana. Prawdopodobnie dowiemy się o niej tuż przez premierą. Jak wiadomo każda część miała innych reżyserów. Tym razem w tę rolę wcieli się znany Polakom bardzo dobrze, między innymi z serialów „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty” – Patric Yoka.

ŹRÓDŁO: Instagram, Filmweb

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Cezary Pazura zdradza tajemnice 3. części „Psów”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here