HBO Max odkłada premierę „Przyjaciół”?

0
Niestety skutki wszechobecnego tematu COVID-19 spowodowały odwołanie historycznego już spotkania „Przyjaciół” na jednym planie. Co za tym idzie, również przesunięta zostanie premiera.
Jak już od dłuższego czasu wiadomo nowo powstała platforma HBO Max szykuje specjalny program poświęcony kultowemu serialowi „Przyjaciele”. Spotkanie po przeszło 15 latach szóstka aktorów na jednym planie ma być dużym wydarzeniem w świecie filmowym. Dlatego też debiut tego właśnie programu ma być pewnego rodzaju wizytówką nowego pomysłu HBO. I ma przyciągnąć potencjalnych widzów.

HBO Max – kiedy „Przyjaciele” wrócą na plan?

Jak informuje portal filmweb.pl zdjęcia do specjalnego odcinka serialu miały rozpocząć się wraz z początkiem przyszłego tygodnia. Wielu fanów czekało na samo pierwsze spotkanie aktorów. Warto zaznaczyć, że studio i scenografia, w której odcinek będzie nagrywany to dokładne odwzorowanie sprzed 25 lat, kiedy to wyemitowano 1 odcinek. Widzowie kontynuację mieli ujrzeć już w maju wraz z debiutem samej platformy HBO Max.

W obecnej sytuacji twórcy serialu nie podają konkretnych informacji kiedy plan zdjęciowy ruszy ponownie. Nową datę nagrania twórcy wyznaczą najprawdopodobniej zaraz po tym jak rozwieją się wszystkie wątpliwości związane z zagrożeniem COVID-19.

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciele powrócą i w polskiej wersji? Rekiny Warszawy już niebawem

DZISIAJ GRZEJE:
"Klan": Tak mieszka Paulina Holtz. Cóż za luksus!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here