Greta Thunberg. Znamy powód jej wizyty w Polsce!

0

Wiadomo już od jakiegoś czasu, że zanana szwedzka aktywistka – Greta Thunberg – niespodziewanie pojawiła się z wizytą w Polsce. Co więcej aktywistka podróżowała z kamerą. Jaki był dokładny cel jej wizyty? 

Jak do tej pory wiedzieliśmy tylko to, że Greta przyjechała do Polski. Poinformowały o tym lokalne media Trójmiasta. Aktywistka odwiedziła jedną z gdańskich restauracji z wegańskim jedzeniem o nazwie Avocado SPOT. Sam właściciel restauracji pochwalił się wizytą Grety w jego lokalu w swoich mediach społecznościowych. Jak wspomina sam autor postów oraz media nastolatce cały ten czas towarzyszyła kamera.

ZOBACZ TEŻ: Greta Thunberg po raz kolejny ostro skrytykowana

Greta Thunberg odwiedziła dwa polskie miasta

Trudno jednak uwierzyć, że Greta Thunberg przyjechała do Polski tylko po to by zjeść w jednej z gdańskich restauracji. Oczywiście powód był zupełnie inny. Jednak na informacje o tym trzeba było jeszcze poczekać. Teraz wiemy w jakim celu Greta Thunberg pojawiła się w naszym kraju.

Jak wiadomo Greta zanim przyjechała do Polski odwiedziła również między innymi Hiszpanię i Niemcy. Aktywista umieszczała relację z tych podróży w swoich mediach społecznościowych. Zapewne będzie tak i w naszym przypadku. 17-nastolatka po wizycie w Gdańsku pojechała kolejno do Kleszczowa oraz Bełchatowa. Tam złożyła wizytę w elektrowni, gdzie za zgodą PGE nagrała krótki film. Kolejne media donoszą, że to nie był koniec jej wizyty, ponieważ pojawiła się ona w kolejnych miastach. Internauci twierdzą, że jest to tylko preludium do głoszenia negatywnych opinii na temat ekologicznych rozwiązań w naszym kraju.

ZOBACZ TEŻ: Janusz Korwin-Mikke promuje kolejną Gretę Thunberg?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here