Empik gwarantuje klientom 2 miesiące darmowego konta Premium!

0

Minęło niemal kilka dni od ogłoszenia w Polsce „stanu wyjątkowego”, a siedzenie w domach już daje się Polakom we znaki. Na to radę znalazła firma Empik. Władze sieci postanowiły stworzyć specjalny kod umożliwiający korzystanie z konta Premium przez 2 miesiące zupełnie za darmo.

Co daje nam takie konto Premium? Przede wszystkim warto na początku zaznaczyć, iż wariantów usługi Premium Empika jest kilka. Ten proponowany w darmowej wersji na określony czas to jest wariant podstawowy. Jednak naszym zdaniem dla początkujących, szukających zajęcia na czas siedzenia w domu będzie idealny.

Jak podkreślają władze Empika, dzięki wersji Premium niezależnie od wariantu mamy zapewnione: oszczędzanie przy każdych zakupach oraz darmową dostawę przy zakupach internetowych, dostęp do kultury i rozrywki – audiobooki, e-booki, podcasty. Oraz co równie ważne – możliwość rezygnacji w dowolnym momencie.

ZOBACZ TEŻ: Helios i Cinema 3D odpowiada na ofertę Cinema City: nawet 14,90 zł za bilet!

Empik Premium – 2 miesiące za darmo

„Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu.”- czytamy na oficjalnej stronie Empika.

Po otworzeniu powyższego linku automatycznie zostaniemy przekierowani do strony generującej nasz uniwersalny kod do darmowej usługi Premium. Następnie system poprosi nas o zalogowanie się na stronie, bądź utworzenie konta, jeśli jeszcze go nie posiadamy. W następnych krokach zobowiązani jesteśmy podać dane swojej karty płatniczej.

Wspomnieliśmy już, że z tej usługi możemy w każdej chwili zrezygnować, nawet zaraz po zakończeniu 60 darmowych dni. Jest to oczywiście dobry chwyt marketingowy firmy. Jednak gdybyśmy się zagapili, bądź chcieli kontynuować korzystanie z usługi opłata miesięczna wyniesie nas jedynie 9,99 zł.

DZISIAJ GRZEJE:
Anna Mucha ofiarą hejtu. Przykre komentarze pod adresem aktorki

ZOBACZ TEŻ: Cinema City. Bilety tańsze nawet o połowę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here