Doda. Elżbieta Zapendowska skomentowała jej talent!

0
Doda, Elżbieta Zapendowska

Doda, czyli Dorota Rabczewska znana jest Polakom zwłaszcza ze swojego kontrowersyjnego zachowania i ciętej riposty. Jednak mimo wszystko nie można odmówić piosenkarce ogromnego talentu. Niewielu wie, ale Doda swój talent doskonaliła właśnie u Elżbiety Zapendowskiej.

Doda od małego miała już kontakt z muzyką. W dzieciństwie wzięła udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Ciechanowie, który notabene wygrała. Piosenkarka występowała także w musicalach, podczas kiedy współpracowała jeszcze z teatrem Buffo. W 2000 roku Rabczewska trafiła do zespołu Virgin, gdzie na dobre rozpoczęła karierę muzyczną.

Elżbieta Zapendowska komentuje talent Dody

Jak już wspomnieliśmy Doda szlifowała swój talent pod Elżbiety Zapendowskiej, która jest niekwestionowanym ekspertem w tej dziedzinie. Pobierała lekcje w jej studium Wokalnym w Warszawie. Kobiety spotkały się po latach w studiu jednego z programów stacji Polsat.

Elżbieta Zapendowska w rozmowie powiedziała „I tak ją zawsze będę pamiętać, tę krzywiącą się małolatę”. Oczywiście zdanie to nie miało urazić Dody. Zapendowska nawiązywała do tego, że Doda w dzieciństwie była bardzo kapryśna i często trudno było z nią pracować.

Jednak w tym przypadku można powiedzieć, że trafiła kosa na kamień. Zapendowska była bardzo wymagającym nauczycielem i często tylko ona potrafiła „okiełznać” Dorotę. Mimo wszystko nauczycielka bardzo ją chwali. W czasie rozmowy powiedziała: „Ona ma olbrzymi głos, potężny. To jest największy walor, poza tym ładną barwę – drugi walor. O skalę mogłaby się jeszcze bardziej postarać, ale ma niskie, piękne dźwięki… dojrzałej kobiety”.

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Julia Wieniawa o najnowszym filmie

DZISIAJ GRZEJE:
Sylwia Bomba pokazała swoje ciało bez retuszu. Kobieta ma przez nie ogromne kompleksy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here