Doda zdradziła szczegóły najnowszego filmu!

0

Od jakiegoś czasu wiadomo o tym, że Doda wraz z mężem – Emilem Stępniem – realizują swój pomysł odnośnie stworzenia filmu. Informację o szczegółach nowej produkcji piosenkarka wyjawiła na swoim instagramowym profilu. 

Jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek informacje na temat oficjalnej premiery filmu, jednak wiadomo, że zdjęcia do niego ruszą już od przyszłego roku. Również nie ma jeszcze informacji co do obsady.

Jednak wiemy już, że scenariuszem zajmie się Mitja Okorn, który pracował m. in. przy filmach „Planeta Singli” czy „Listy do M”. W rolę reżysera wcieli się z kolei Maria Sadowska, która reżyserowała już film „Sztuka kochania”.

Doda o szczegółach produkcji

Tytuł najnowszego filmu Doda już zdradziła. Produkcja zatytułowana „Dziewczyny z Dubaju” ma opowiadać historię celebrytów, a raczej celebrytek, które w celu dorobienia dodatkowych pieniędzy udają się do Dubaju. To właśnie tam mają pod dostatkiem niedwuznacznych ofert od bogatych biznesmenów.

Film zdecydowanie będzie dla widzów o mocnych nerwach. Nie zabraknie odważnych scen, ani „bogatego” słownictwa. Doda jako filmowa producentka debiutowała przy okazji filmu Pasikowskigo –  „Pitbull. Ostatni Pies”. A więc jeśli się tym sugerować, to najnowszy film zrobi zapewne równie duże wrażenie.

„Stworzę film o dziewczynach z show-biznesu, które lubią mieć pracę na boku w Dubaju. Nie przeniosę na ekran całej książki, bo są tam suche zeznania z prokuratury, które ciężko złożyć w fabułę. Dzięki Bogu trochę jestem w show-biznesie i bezpośrednio znam koleżanki, które mi wszystko opowiedzą. Nie, nie wystąpię w tym filmie” – powiedziała Doda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here