Dawid Podsiadło. Wiemy czego artysta słucha na co dzień!

0

Dawid Podsiadło zaczynał jako 18-nastolatek w programie X-Factor, a do finału programu doszedł dopiero za drugim razem. Obecnie jednym z najpopularniejszych polskich muzyków i wyprzedaje koncerty na PGE Narodowym.

Skąd tak ogromny sukces? To już indywidualne spojrzenie każdego fana Dawida. Jednak nie da się zaprzeczyć, że muzyk ma niesamowity talent, a co więcej potrafi on nim przyciągnąć do siebie ludzi. mimo tego, że nie jest on bardzo medialny to dba o swoich fanów dostarczając do ich wiadomości te aspekty życia, które chce. Tak było i w tym przypadku.

Czego słucha Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło zrobił swoim największym fanom ogromną niespodziankę. Artysta bowiem prócz dzielenia się swoim talentem, postanowił się podzielić również swoim gustem. W związku z tym opublikował on na platformie Tidal listę 18 piosenek, będących jego ulubionymi. Co za tym idzie? Będących tymi, których słucha najczęściej. Postanowił stworzyć takową listę w ramach Tidal – Now Playing. To właśnie w ramach tej akcji popularni muzycy tworzą listy najczęściej słuchanych przez siebie w ostatnim czasie utworów.

„Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem” — napisał.

LINK DO PLAYLISTY DAWIDA ZNAJDZIESZ TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Podsiadło – szykuje się kolejny sold out!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here