Dawid Podsiadło – szykuje się kolejny sold out!

0

Jako 19-nastoletni jeszcze chłopak wygrał 2. edycję programu telewizyjnego X-Factor. Potem kariera ruszyła na dobre. Dawid Podsiadło stał się ikoną współczesnej muzyki pop w Polsce i zyskał tysiące fanów.

Teraz 26-letni już dojrzały muzyk ma na swoim koncie 3 albumy, przy czym każda z nich zdobyła status diamentowej płyty. Artysta 12-krotnie zdobył nagrodę muzyczną Fryderyka. Co więcej niedawno zakończył koncertowanie z Taco Hemingway’em. Współpracował też z takimi gwiazdami jak Monika Brodka, Piotr Rogucki, Sokół czy w ostatnim singlu „Lis” z PRO8L3M’em.

Warto dodać, że Dawid Podsiadło realizuje się nie tylko w branży muzycznej. Wokalista całkiem niedawno wydał piosenkę o tytule „Najnowszy klip”. Była ona zapowiedzią nowego filmu „(Nie)znajomi”, którego jednym z producentów był właśnie Dawid. Miał on swoją premierę we wrześniu tego roku.

Dawid Podsiadło – koncerty

Wspomniana współpraca Dawida z Taco Hemingway’em zwieńczona była wspólnym koncertem artystów na PGE Narodowym. Występ okazał się ogromnym sukcesem. Bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie tym samym bijąc rekord sprzedaży.

Jednak Dawid Podsiadło nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Niedawno zapowiedział on, że w 2020 roku zagra kolejne stadionowe koncerty. Odbędą się ona na Stadionie we Wrocławiu oraz Stadionie Energa w Gdańsku. 17 grudnia ruszyła już sprzedaż biletów.

ZOBACZ TEŻ: Instagram: Kuba Wojewódzki zdradził czym się teraz zajmuje

DZISIAJ GRZEJE:
 „Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here