TVP zaskoczyło wszystkich! Kto wystąpi w nowej edycji „Dance Dance Dance”?

0

Program stacji TVP o nazwie „Dance Dance Dance” miał w Polsce premierę dopiero w zeszłym roku, a już odniósł ogromny sukces. Z tego też powodu władze telewizji polskiej zdecydowali się kontynuować show i tym samym rozpoczęli przygotowania do jego drugiej edycji. Jednym z etapów tych przygotowań jest wybranie uczestników, których twórcy już ujawnili.

Pierwszy sezon programu prowadzili Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. W jury zaś zasiadali Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska oraz Robert Kupisz. Wygranymi tej edycji została para Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Na drugim miejscu znalazła się Patricia Kazadi w parze z młodszą siostrą, na 3. zaś Rafał Maślak z Marceliną Zawadzką.

„Dance Dance Dance” już niedługo w TVP

Co do kolejnego sezonu programu skład jury wciąż nie jest pewny. Wiadomo jednak na pewno, że jednym z prowadzących pozostanie Tomasz Kammel. Tak jak i w poprzednim sezonie, tak w tym na parkiecie zobaczymy 6 par. Ta edycja jest o tyle ciekawa, że tym razem zobaczymy też pary męskie. Premiera już 29 lutego 2020 roku.

Twórcy „Dance Dance Dance” zdradzili szczegóły kolejnej edycji w rozmowie z „Pytaniem na Śniadanie”. Między innymi dowiedzieliśmy się jaki skład tancerzy wystąpi w tym sezonie. Będą to: Kasia Stankiewicz z siostrą Anną, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora, Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką, para znana jako Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz 2 duety męskie, czyli Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda serialu „Ranczo” w „Tańcu z gwiazdami”? Tego jeszcze nie widzieliśmy

DZISIAJ GRZEJE:
Doda zsunęła spodenki. Odważne zdjęcie Rabczewskiej w sieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here