BrzydUla 2. Fani są zawiedzeni pomysłem twórców

0

Już od miesięcy wiadomo, że serial „BrzydUla” wróci po latach na antenę stacji TVN. Niestety fani nie do końca są zachwyceni losem bohaterów serialu. Julia Kamińska odgrywająca tytułową rolę zachowuje jednak dyskrecję, dalej trzymając widzów w niepewności.

Serial emitowany był na antenie stacji TVN w latach 2008-2009. Wówczas cieszył się ogromną popularnością i sympatią widzów. Dzięki niemu też wybiła się Julia Kamińska grająca rolę tytułowej brzyduli. Teraz po przeszło 10 latach serial powraca do ramówki. Sukces serialu opierał przede wszystkim na jego obsadzie, ale nie tylko. Z początku nieco banalna fabuła opowiadająca historię brzydkiej i lekko niezdarnej Uli Cieplak, zakochującej się w przystojnym i bogatym prezesie firmy modowej chwyciła za serce miliony Polaków i Polek. Po czasie okazuje się, że jednak stara miłość nie rdzewieje, ponieważ informacja o powrocie produkcji wzbudziła ogromne emocje wśród „serialomaniaków”.

Kolejna odsłona przygód brzyduli ma pojawić się na ekranach tuż po wakacjach. I, tak jak kilkanaście lat wcześniej, będzie emitowana o tej samej porze od poniedziałku do piątku.

Nowa „BrzydUla” zaskoczyła fanów

„Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia. Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci. Tymczasem Marek za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam – bez pomocy Uli – radzi sobie w zarządzaniu Febo&Dobrzański, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej” – głosi opis nowego sezonu „BrzydUli”.

Uwagę fanów powracającego serialu zwróciła druga części fragmentu opisu „BrzydUli”. Fani rozgoryczeni faktem, iż tytułowa bohaterka w nowym sezonie już nie będzie w związku z Markiem, prezesem firmy, w której pracowała wylali swoje „żale” w Internecie. Co więcej na Facebooku powstała specjalna, zamknięta grupa o nazwie „BrzydUla 2 – przecieki, najnowsze informacje i dyskusje”.

Na oficjalnych portalach społecznościowych zawiedzeni fani toczą dyskusję na temat planów twórców serialu. Czy na pewno Ula i Marek nie będą już razem? Tego dowiemy się jednak już w trakcie oglądania. Fani jednak utrzymują, iż w takim wypadku serial nie będzie już „taki sam”, i że nie będą już tak wytrwale śledzić losów jego bohaterów.

DZISIAJ GRZEJE:
 „Taniec z gwiazdami”. Uczestnik dementuje plotki na temat swojej rezygnacji. Prawda jest zupełnie inna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here