Bogusław Linda apeluje do polskich pracodawców

1

„Pracodawco… A Ty? Dbasz o swoich pracowników?” – takimi słowami zaczyna się  film z udziałem Bogusława Lindy. Krótka produkcja ma być formą reklamy Grupy Gowork.pl.

Bogusław Linda niezwykle rzadko przyjmuje propozycje współpracy jeśli chodzi o reklamy. Tym razem jednak z jakiegoś powodu się zgodził. Trudno uwierzyć, że chodzi tu tylko o kwestię finansową, bowiem sam temat raczej sprzyja dobremu wizerunkowi aktora.

Bogusław Linda – apel do pracodawców i nie tylko

W filmie Bogusław Linda apeluje do pracodawców, aby dali swoim pracownikom możliwość wypowiedzi. W tym pomóc ma właśnie strona GoWork.pl, gdzie pracownicy mogą anonimowo wstawiać sugestie, opinie co do różnych aspektów pracy u danej osoby. Zarobki, benefity, atmosfera i struktura firmy. To jedne z propozycji jakie wymienia aktor w spocie reklamowym.

Linda nie nagrał tylko jednego spotu, a kilka. Nie tylko do pracodawcy, ale i do pracowników. W kolejnym filmie wymawia on hasło: „hejt to nie opinia”. Sama strona, którą reklamuje znany aktor stworzyła również hasztag o tej samej treści.

„Jako twórcy jednego z największych portali pracy w Polsce wierzymy, że traktowanie z szacunkiem wszystkich pracowników, klientów i kontrahentów, powinno być podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.” – czytamy na stronie GoWork.pl.

1 KOMENTARZ

  1. Bogus Linda jest niesamowicie wiarygodnym gościem….. ale szkoda że wyciera się za marne pieniądze w gownianej reklamie , widać czasy się zmieniają, a szkoda uwielbiam profesora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here