Biedronka wprowadza do asortymentu nowy produkt. Będą kolejki…

0
Biedronka Jeronimo Martins promocje

Biedronka od zawsze była postrzegana jako ulubiona sieć sklepowa Polaków. W czasie pandemii zyskała one jednak jeszcze większą sympatię klientów. Władze firmy i tym razem zdecydowanie wyszli im na przeciw.

Biedronka nie tylko jest popularna, dzięki niskim cenom, z  których tak na prawdę słynie. W ostatnim czasie sieć sklepów zdecydowanie postarała się o klientów. Teraz słynie między innymi z bardzo dobrej jakości pieczywa. Największą wadą jednak, którą wytykali klienci sklepu były niekończące się kolejki. I to uległo zmianie w ostatnim czasie.

Od czasu wprowadzenia restrykcji dotyczących ilości osób przebywających na terenie sklepu Biedronka również wyszła klientom na przeciw, bowiem wydłużyła swoje godziny pracy, aby klienci spokojnie mogli robić zakupy jakich potrzebują. Co więcej tuż przed świętami wielkanocnymi postarano się o to by sklepy były czynne całą dobę.

W TYM TEMACIE: Klienci zadowoleni. Biedronka wydłuża godziny pracy

Biedronka – nowy produkt w asortymencie

Jak wiadomo ze względu na obecną sytuację wiele usług, z których Polacy korzystali na co dzień zostało im odebrane. Między innymi zostały zamknięte zakłady fryzjerskie. Stąd też w Internecie pojawiła się fala komentarzy jak mężczyźni zwłaszcza będą wyglądać po zakończeniu kwarantanny. Wielu z nich postanowiło oddać się w ręce swoich żon, co również nieraz było przedmiotem żartów.

Biedronka jednak i tu znalazła rozwiązanie, bowiem w związku z tym wprowadziła do asortymentu maszynki do strzyżenia włosów. Z pewnością niejednemu przyda się taki sprzęt w domu. Można się też spodziewać, że w takiej sytuacji produkt szybko zniknie ze sklepowych półek.

Urządzenie będzie można dostać w cenie 99 złotych. Oferta już weszła do sprzedaży i potrwa do 2 maja. Albo i wcześniej – do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka wprowadza zakupy online! Zobacz, jakie to proste

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here