Andrzej Duda o wyborach: PiS nie zmienia zdania

1

Ostatnio w Polsce trwa nieustanna dyskusja czy wybory prezydenckie 2020 mają być przełożone z powodu pandemii koronawirusa czy nie. Partie opozycyjne do rządzącej mówią zdecydowane „tak!”. Jednak ich przeciwnicy stanowcze „nie!”. W tej sprawie zabrał głos również Andrzej Duda.

Obecna sytuacja w kraju przytłacza Polaków coraz bardziej. O nadchodzącym kryzysie mówi się już od dawna. Społeczeństwo również martwi się o swoją przyszłość. Wydawałoby się, że w tej chwili temat przełożenia wyborów jest najmniejszym problemem. Jednak on istnieje i wciąż pozostaje jedną z głównych spraw.

W TYM TEMACIE: Kaczyński odpowiada na propozycję opozycji o przełożeniu wyborów

Andrzej Duda o przełożeniu wyborów 2020

Do dyskusji postanowił się włączyć obecny prezydent RP i kandydat na kolejną kadencję – Andrzej Duda.

Jeżeli są warunki, by iść normalnie do sklepu, to są też warunki do tego, by pójść i zagłosować – powiedział.

Jednak prezydent nie odniósł się jedynie do wyborów. Mówił również o obecnej sytuacji Polski. O tarczy antykryzysowej oraz o wzrastających cenach. A także o tym jak jego zdaniem rząd poradzi sobie z tym problemem.

Państwo musi starać się zapobiegać takim sytuacjom. Musimy walczyć z bogaceniem się na krzywdzie innych. To są zjawiska patologiczne – pokreślił Andrzej Duda. Ja głęboko w to wierzę, że jak najmniej ludzi straci pracę. Nawet gdy ktoś ją straci, to robimy wszystko by wkrótce ta praca była. To trudna sytuacja, ale rząd dokłada wszelkiej staranności, by ten kryzys przejść jak najmniej dotkliwie dla naszych rodaków – mówił. Ja rozumiem, że tych środków może brakować, że one nie wszędzie są dostępne. Mam jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni – dodał.

źródło: money.pl

ZOBACZ TEŻ: Najnowszy sondaż na wybory prezydenckie 2020. Jaki wynik?

DZISIAJ GRZEJE:
Surowe kary za nieodpowiednio wykorzystany bon turystyczny. Nawet 3 lata więzienia i milion złotych do zapłaty

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here